Sun Sep 25
Men's Golf
Day 2 of 3
4th after Day 2 Twin Cities Classic
Sat Sep 24
Football Final
40 UW-Eau Claire
14 at Wisconsin Lutheran
Sat Sep 24
Women's Volleyball Final
3 Elmhurst (Ill.)
0 vs. UW-Eau Claire
@ Stevens Point, WI
Sat Sep 24
Women's Volleyball Final
0 North Park (Ill.)
3 vs. UW-Eau Claire
@ Stevens Point, WI
Sat Sep 24
Women's Golf
6th Whitewater Invitational
Fri Sep 23
Women's Volleyball Final
3 UW-Eau Claire
1 vs. Illinois Wesleyan
@ Stevens Point, WI
Fri Sep 23
Women's Volleyball Final
3 UW-Eau Claire
1 vs. Wheaton (Ill.)
@ Stevens Point, WI
Fri Sep 23
Women's Golf
6th Whitewater Invitational
Thu Sep 22
Women's Soccer Final - 2OT
1 Gustavus Adolphus (Minn.)
1 vs. UW-Eau Claire
Wed Sep 21
Women's Volleyball Final
0 UW-La Crosse
3 vs. UW-Eau Claire
Wed Sep 21
Women's Tennis Final
9 UW-Eau Claire
0 at Wis.-River Falls
Tue Sep 20
Women's Soccer Final
0 Hamline University (Minn.)
1 vs. UW-Eau Claire
Sun Sep 18
Men's Golf
1st St. John's Invitational
Sat Sep 17
Women's Volleyball Final
2 St. Norbert
3 at UW-Eau Claire
Sat Sep 17
Women's Soccer Final - 2OT
1 Luther (Iowa)
0 vs. UW-Eau Claire
Sat Sep 17
Women's Volleyball Final
0 Dominican (Ill.)
3 vs. UW-Stevens Point
@ Eau Claire, Wis.
Sat Sep 17
Women's Soccer Final - 2OT
1 Luther (Iowa)
0 vs. UW-Eau Claire
Sat Sep 17
Women's Volleyball Final
0 Concordia-Moorhead (Minn.)
3 at UW-Eau Claire
Sat Sep 17
Women's Volleyball Final
3 St. Thomas (Minn.)
1 vs. UW-Stout
@ Eau Claire, Wis.
Sat Sep 17
Women's Volleyball Final
3 Bethel Univ. (Minn.)
1 vs. St. Norbert
@ Eau Claire, Wis.
Sat Sep 17
Women's Tennis Final
9 UW-Eau Claire
0 vs. Saint Benedict (Minn.)
@ Menomonie, WI
Sat Sep 17
Women's Volleyball Final
0 Lakeland
3 vs. St. Thomas (Minn.)
@ Eau Claire, Wis.
Sat Sep 17
Women's Volleyball Final
3 UW-Stevens Point
0 vs. Concordia-Moorhead (Minn.)
@ Wis.-Eau Claire
Sat Sep 17
Women's Tennis Final
9 UW-Eau Claire
0 at UW-Stout
Sat Sep 17
Women's Golf After Day 1
T-8th after day 1 Division III Classic
Sat Sep 17
Men's Golf After Round 1
1st St. John's Invitational
Sat Sep 17
Women's Cross Country
4th place St. Olaf Invitational
Sat Sep 17
Men's Cross Country
1st Place St. Olaf Invitational
Fri Sep 16
Women's Volleyball Final
3 Lakeland
2 vs. Concordia-Moorhead (Minn.)
@ Wis.-Eau Claire
Fri Sep 16
Women's Volleyball Final
0 Bethel Univ. (Minn.)
3 vs. UW-Eau Claire
Fri Sep 16
Women's Volleyball Final
3 UW-Stevens Point
1 vs. Lakeland
@ Eau Claire, Wis.
Fri Sep 16
Women's Volleyball Final
1 St. Norbert
3 vs. St. Thomas (Minn.)
@ Eau Claire, Wis.
Fri Sep 16
Women's Volleyball Final
3 St. Thomas (Minn.)
2 vs. UW-Stevens Point
@ Eau Claire, Wis.
Fri Sep 16
Women's Volleyball Final
2 Concordia-Moorhead (Minn.)
3 vs. St. Norbert
@ Wis.-Eau Claire